قرعه کشی 97.

جشنواره ایرانسلی

پاییز امسال با ایرانسلی شدن از پیشنهادهای ویژه‌ای شامل تخفیف در قیمت سیم‌کارت و مودم‌های اینترنت همراه و ثابت، اینترنت رایگان و مکالمه رایگان با کد شگفتی‌های ایرانسل و جوایز متنوع  بهره‌مند شوید.
.
Our Treat for One Year!

یکسال مهمان ما باشید

با پرداخت قبض تلفن همراه خود تا پیش از روز دهم ماه صدور قبض، در قرعه‌کشی بزرگ ما شرکت کنید و به مدت «یکسال قبض نپردازید»!

برای شرکت در قرعه‌کشی کافیست پس از پرداخت قبض خود عدد ۱ را به صورت رایگان به ۲۱۲۱ ارسال کنید.

برای شما که ایرانسلی هستید
دائمی
اعتباری
.وقت روشن کردن سیم‌کارت!
.
.

وقت روشن کردن سیم‌کارت!

اگر سیم‌کارت ایرانسلی شما بیش از ۹۰ روز خاموش بوده یا ۳۰ روز از آخرین باری که از اینترنت همراه استفاده کرده‌اید گذشته است، زمان آن رسیده تا دوباره سیم‌کارت‌تان را روشن یا از اینترنت همراهتان استفاده کنید. در این صورت علاوه‌بر شرکت در قرعه کشی ۱۰۰ گوشی هوشمند، یکی از هدایای زیر را نیز دریافت می‌کنید:

 • ۱ گیگابایت اینترنت رایگان
 • ۱۰۰ دقیقه مکالمه رایگان
 • ۵۰ گیگابایت اینترنت همراه فقط ۱۰۰۰ تومان

اعتباری
.۵ گیگابایت هدیه برای ویرایش اطلاعات اینترنت ثابت!
.
.

۵ گیگابایت هدیه برای ویرایش اطلاعات اینترنت ثابت!

همه مشترکان اعتباری اینترنت نسل ۴ ثابت ایرانسل می‌توانند اطلاعات کاربری (شامل نشانی پست الکترونیکی و شماره تلفن همراه) خود را در صفحه ویرایش اطلاعات مشترکان به‌روزرسانی کنند و یک بسته اینترنت ۵ گیگابایتی هفت روزه هدیه بگیرند. این بسته پس از تایید نشانی پست الکترونیکی و شماره تلفن همراه کاربر (از طریق رمز یکبار مصرف پیامک شده)، فعال خواهد شد.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.۱ گیگابایت اینترنت رایگان، هدیه استفاده از شارژ خودکار
.
.

۱ گیگابایت اینترنت رایگان، هدیه استفاده از شارژ خودکار

شما مشترکان ایرانسل با استفاده از سرویس «شارژ خودکار» می‌توانید به صورت خودکار قبض سیم‌کارت دائمی خود را پرداخت یا حساب سیم‌کارت اعتباری خود را شارژ کنید.

 • با فعالسازی و اولین استفاده از سرویس یک گیگابایت اینترنت هدیه دریافت کنید.

 • با ارسال شماره دوستان ایرانسلی خود به سرشماره ۳۱۲۱ و دعوت از آنها به فعالسازی این سرویس، هر دو از ۱ گیگابایت اینترنت رایگان لذت ببرید.

 • بسته‌های اینترنت هدیه فقط تا پایان همان روز اعتبار خواهند داشت.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.تکان شگفت انگیز!
.
.

تکان شگفت انگیز!

هر روز در قسمت «تکان شگفت‌انگیز» اپلیکیشن ایرانسل‌من تلفن همراه خود را تکان دهید و بسته‌های گوناگون پیامک، تماس و اینترنت هدیه بگیرید.

دائمی
.صورتحساب کاغذی خود را حذف کنید و هدیه بگیرید
.
.

صورتحساب کاغذی خود را حذف کنید و هدیه بگیرید

شما مشترکان دائمی ایرانسل می‌توانید با شرکت در کمپین حذف قبض کاغذی سیم‌کارت خود، علاوه بر مشارکت در حفظ محیط زیست، از ۲ گیگابایت اینترنت همراه هم بهره‌مند شوید. برای حذف قبض کاغذی سیم‌کارت خود می‌توانید به اپلیکیشن ایرانسل‌من مراجعه کنید یا عدد ۱ را به ۲۴۶۵ بفرستید.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.۱ گیگابایت اینترنت هدیه در لنز منتظر شماست!
.
.

۱ گیگابایت اینترنت هدیه در لنز منتظر شماست!

اگر دوستان ایرانسلی‌تان هنوز با اپلیکیشن «لنز» آشنا نشده‌اند می‌توانید با ارسال شماره تلفن همراهشان به ۳۱۱۳ و یا وارد کردن شماره آنها در قسمت «جایزه دعوت از دوستان» در اپلیکیشن ایرانسل‌من، آنها را دعوت کنید لنز را دانلود کنند.

کافیست دوست ایرانسلی شما لنز را نصب و در آن ثبت‌نام کند تا هر دو از ۱ گیگابایت اینترنت پرسرعت یک روزه بهره‌مند شوید.

 • بسته ۱ گیگابایتی تا پایان روزی که در آن فعال شده اعتبار خواهد داشت.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.۱گیگابایت اینترنت هدیه منتظر شماست!
.
.

۱گیگابایت اینترنت هدیه منتظر شماست!

اگر دوست ایرانسلیتان بیش از ۱ ماه از اینترنت همراه استفاده نکرده، شماره‌اش را به ۳۱۳۰ پیامک کنید تا با اولین استفاده او از اینترنت همراه، هر دو ۱ گیگابایت اینترنت رایگان بگیرید.


 
 • بسته ۱ گیگابایتی تا پایان روزی که در آن فعال شده اعتبار خواهد داشت.

دائمی
اعتباری
.هدیه دعوت از دوستان
.
.

هدیه دعوت از دوستان

با ارسال شماره دوستان ایرانسلی خود به سرشماره ۳۱۱۶ و دعوت آنها به تبدیل سیم‌کارتشان به 4G هر دو از ۱ گیگابایت اینترنت رایگان لذت ببرید! ۱ گیگابایت اینترنت رایگان به محض شروع استفاده وی از اینترنت 4G به هر دوی شما تعلق می‌گیرد.

 • برای استفاده از این طرح، دوست ایرانسلی شما باید گوشی 4G داشته باشد.
 • بسته ۱ گیگابایتی تا پایان روزی که در آن فعال شده اعتبار خواهد داشت.

دائمی
اعتباری
.۱ گیگابایت اینترنت هدیه برای شما و دوستانتان
.
.

۱ گیگابایت اینترنت هدیه برای شما و دوستانتان

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن «ایرانسل‌من» دوستان ایرانسلی خود را دعوت کنید تا این برنامه را نصب کنند و به ازای هر ایرانسلی که با دعوت شما این برنامه را نصب کند، هر دوی شما از ۱ گیگابایت اینترنت رایگان برخوردار می‌شوید!

بسته اینترنت هدیه ۱ روزه، فقط تا پایان همان روز اعتبار خواهد داشت.

 • این هدیه روزانه تنها یک بار برای شما فعال می‌شود.

اعتباری
.شگفتی ادامه دارد!
.
.

شگفتی ادامه دارد!

شما مشترکان اعتباری می‌توانید هر روز با شماره‌گیری کد #۱*۴۴۴۴* و پرداخت تنها ۱۵۰ تومان، ۳۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی داشته باشید!

 • این بسته بلافاصله پس از شماره‌گیری کد فعال می‌شود و شما می‌توانید در هر تعداد تماس که مایل بودید ۳۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی داشته باشید.
 • مکالمه‌های ۱۰ برابری و بسته‌های اینترنت تخفیفی هم همچنان در کد شگفتی‌ها در دسترس شما هستند.

مشاهده بیشتر
اعتباری
.هدایای تبدیل سیم‌کارت به دائمی
.
.

هدایای تبدیل سیم‌کارت به دائمی

همه شما مشترکان اعتباری عزیز می‌توانید در صورت تمایل، به سادگی و با پرداخت تنها ۵۰.۰۰۰ تومان سیم‌کارت خود را به دائمی تبدیل کنید.
بدین ترتیب، علاوه بر اینکه تمامی تماس‌های داخل کشور شما (صرفنظر از اپراتور و مقصد تماس) با تعرفه ثابت محاسبه می‌شود، از هدایا و طرح‌های تشویقی متنوع از جمله ۲۰ گیگابایت اینترنت همراه هدیه با اعتبار ۳۰ روز نیز بهره‌مند می‌شوید.

دائمی
اعتباری
.سریع باش تا برنده باشی
.
.

سریع باش تا برنده باشی

اگر گوشی شما از فناوری 4G پشتیبانی می‌کند، می‌توانید با ارتقای سیم‌کارت فعلی خود به یوسیم (نسل ۴ و ۴/۵) از ۱۴ گیگابایت اینترنت همراه هدیه ۱۴ روزه بهره‌مند شوید.

مشاهده بیشتر
اعتباری
.شارژ شگفت‌انگیز پلکانی
.
.

شارژ شگفت‌انگیز پلکانی

شما مشترکان اعتباری می‌توانید در زمان خرید شارژ تا ۳۰% اعتبار هدیه دریافت کنید. شما می‌توانید از اعتبار هدیه خود برای برقراری مکالمه‌، ارسال پیامک و پیام چندرسانه‌ای ایرانسلی و یا استفاده از اینترنت همراه بهره بگیرید.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.سیم‌کارت‌تان را روشن کنید و اینترنت هدیه بگیرید!
.
.

سیم‌کارت‌تان را روشن کنید و اینترنت هدیه بگیرید!

اگر سیم‌کارت ایرانسلی شما به مدت ۱ ماه خاموش بوده، آن را روشن کنید و ۱ گیگابایت اینترنت همراه با اعتبار همان روز هدیه بگیرید!

از اینترنت پرسرعت همراه لذت ببرید!

دائمی
اعتباری
.تا ۸۰ درصد تخفیف در جزیره هوشمند ایرانسل
.
.

تا ۸۰ درصد تخفیف در جزیره هوشمند ایرانسل

شما مشترکان ایرانسل میتوانید در جزیره هوشمند تا ۸۰% تخفیف را در تماس‌های ایرانسلی خود تجربه کنید! برای استفاده از تخفیف‌های هوشمند کافیست با شماره‌گیری #۱*۱۳۵* از خط اعتباری یا دائمی خود، به صورت رایگان عضو این سرویس شوید.

مشاهده بیشتر
برای شما که ایرانسلی می شوید
دائمی
اعتباری
.هدیه ایرانسل‌من!
.
.

هدیه ایرانسل‌من!

اگر به تازگی با خرید سیم‌کارت ایرانسلی به جمع خانواده بزرگ ایرانسل پیوسته‌اید، در صورتی که برای اولین وارد اپلیکیشن «ایرانسل‌من» شوید می‌توانید ۳ گیگابایت اینترنت رایگان دریافت کنید. به محض اولین ورود شما به اپلیکیشن، ۱ گیگابایت اینترنت رایگان دریافت می‌کنید. برای دریافت ۲ گیگابایت دیگر کافیست وارد بخش «پیشنهادها»، «طرح‌های تشویقی» و در قسمت «پیشنهادات شخصی شما»، اینترنت هدیه خودتان را فعال کنید.

 • مهلت استفاده از این هدیه حداکثر تا یک ماه پس از فعال‌سازی سیم‌کارت است.
 • اینترنت هدیه ۳ گیگابایتی از ۲ صبح تا ۱۰ شب روز فعالسازی قابل استفاده است.

دائمی
اعتباری
.هدیه پیوستن به خانواده ایرانسل
.
.

هدیه پیوستن به خانواده ایرانسل

قرعه‌کشی ۱۰ خودروی پژو ۲۰۶ در انتظار کسانی است که با خرید سیم‌کارت اعتباری، دائمی و سیم‌کارت هواداری ایرانسل و سپس فعال‌سازی آن به جمع ایرانسلی‌ها می‌پیوندند.

اعتباری
.۳۰۰ گیگابایت اینترنت برای بسته اولیه TD-LTE
.
.

۳۰۰ گیگابایت اینترنت برای بسته اولیه TD-LTE

همه شما کاربران جدید اینترنت ثابت ایرانسل می‌توانید از میان بسته‌های «اولیه» جدید اینترنت، گزینه مطلوب خود را انتخاب کنید و از اینترنت پرسرعت لذت ببرید:
۳۰۰ گیگابایت فقط ۵۰ هزار تومان!

مشاهده بیشتر
دائمی
.سیم‌کارت دائمی و هدایای ویژه
.
.

سیم‌کارت دائمی و هدایای ویژه

پاییز امسال می‌توانید سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل را با ۵۰% تخفیف ویژه بخرید، سیم‌کارت اعتباری خود را به دائمی تبدیل کنید و یا به شبکه ایرانسل ترابرد کنید تا علاوه بر بهره‌مندی از تعرفه ثابت با همه خطوط همراه یا ثابت کشور، ۲۰ گیگابایت اینترنت همراه رایگان با اعتبار ۳۰ روز دریافت کنید. 

 
 • بسته ۲۰ گیگابایتی هدیه ظرف حداکثر ۲۴ ساعت پس از فعال‌سازی سیم‌کارت، برای شما فعال می‌شود.

اعتباری
.سیم‌کارت اعتباری و بسته ترکیبی هدیه
.
.

سیم‌کارت اعتباری و بسته ترکیبی هدیه

با خرید سیم‌کارت اعتباری، ترابرد به ایرانسل و یا خرید شماره طلایی از فروشگاه اینترنتی ایرانسل، می‌توانید پس از خرید اولین شارژ برای سیم‌کارت جدید خود، ۱۰۰۰ مگابایت اینترنت همراه که بهترین اینترنت کشور است، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی و ۱۰۰۰ پیامک ایرانسلی رایگان با اعتبار ۷ روز دریافت کنید.

مشاهده بیشتر

 • در صورت فعال‌سازی هر یک از طرح‌های تخفیفی ایرانسل اعم از پیشنهادهای تشویقی، طرح‌های تعرفه رنگی، شارژ شگفت انگیز، جزیره هوشمند ایرانسل و ... تا پایان اعتبار طرح مربوط امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت.
 • بسته‌های هدیه، ظرف حداکثر ۷۲ ساعت فعال می‌شوند.
 • هدایای ارائه شده در پیشنهادهای تشویقی، صرف نظر از مدت اعتبار آنها، در پایان هر ماه منقضی می‌شوند.
 • پیشنهادهای تشویقی شامل اینترنت هدیه از ساعت ۲ بامداد تا ۱۰ شب قابل استفاده خواهند بود.
 • اگر سوال یا ابهامی درباره پیشنهادها یا طرح‌هایی که فعال کرده‌اید داشته باشید تا ۳۰ روز پس از فعال‌سازی طرح می‌توانید با همکاران ما در مرکز تماس ایرانسل در میان بگذارید. متاسفانه مواردی که پس از زمان مذکور گزارش شوند مورد بررسی قرار نخواهند گرفت.
 • این هدیه در طول ۴۸ ساعت حداکثر دو بار قابل فعال‌سازی است.

از آنجا که شرکت ایرانسل در برابر ارائه پیشنهادهای تشویقی فوق، هزینه‌ای اضافی از اعتبار مشترکان کسر نمی‌کند، در موارد خاص می‌تواند ارائه این پیشنهادها را لغو و یا با موارد دیگری جایگزین نماید.

ممکن است دوست داشته باشید: