.

کیف پول همراه

کیف پول همراه راهکاری بر بستر فناوری NFC است که امکان تعریف انواع کارت‌های پرداخت و بانکی از طریق یک نرم‌افزار کاربردی بر روی تلفن همراه را می‌دهد. در این روش کاربران قادر خواهند بود تنها با نزدیک کردن تلفن همراه به پذیرنده، پرداخت خود را انجام دهند.

.
.

با افزایش استفاده از تلفن همراه در زندگی روزمره، نقش آن در انجام امور جاری نیز در حال پررنگتر شدن است. این نقش که در حال حاضر اغلب در قالب استفاده از کانالها و ابزارهای ارتباطی و خرید الکترونیک خلاصه می‌شود، با توسعه راهکارهای پرداخت همراه، وارد فاز جدیدی خواهد شد. در این راستا ایرانسل با سرمایه‌گذاری در توسعه و ارائه انواع خدمات بانکداری همراه به عنوان گام نخست، نسبت به ایجاد بستر پرداخت همراه و راه‌اندازی سامانه جامع NFC اقدام نموده است.

فناوری NFC (ارتباط از فاصله نزدیک) بستری را فراهم می‌نماید که بتوان از سیم‌کارت و بستر شبکه ارتباطی اپراتور، انواع خدمات پرداخت و بانکداری همراه را ارائه کرد. این فناوری، نوعی ارتباط رادیوی است که در فاصله کمتر از ۱۰ سانتیمتر بین دو دستگاه مجهز به ماژول NFC (مثلا گوشی حاوی سیم‌کارت NFC) و پایانه پذیرنده پرداخت برقرار شده و تبادل اطلاعات را امکان‌پذیر می‌سازد.

یکی از کاربردها NFC استفاده از کیف پول همراه (موبایلی) است. با داشتن سیم‌کارت NFC و نیز نصب نرم‌افزار کاربری مربوطه، می توان اطلاعات مربوط به کارت‌های بانکی را روی سیم‌کارت و به‌صورت امن ذخیره نموده و کلیه تراکنش‌ها و پرداخت‌ها را با نزدیک کردن گوشی به پذیرنده (POS)، به سرعت انجام داد.

لازم به ذکر است که سرویس پرداخت همراه مبتنی بر فناوری NFC به دو صورت آفلاین و آنلاین قابل اجراست. در حالت افلاین شما نرم افزار کیف پول همراه خود را تا سقف معینی شارژ کرده و سپس بدون نیاز به اتصال اینترنت در یک ارتباط دستگاه به دستگاه، تا سقف شارژ، اقدام به پرداخت می‌نمایید. اما در حالت انلاین، نرم افزار کیف پول همراه شما به‌صورت آنلاین توسط حساب بانکی شما پشتیبانی شده و شما می‌توانید بدون محدودیت، تا سقف موجودی حساب خود، اقدام به پرداخت (خرید) نمایید. همانطور که اشاره شد، این حالت از پرداخت NFC نیاز به پشتیبانی همزمان از حساب بانکی شما و نیز اتصال به اینترنت (بسته به نوع کارکرد سرویس) دارد.

.
.

هموطنان عزیز ساکن در شهرهای مشهد و قزوین می‌توانند جهت استفاده از خدمات پرداخت NFC ایرانسل، به شعب عرضه سیم‌کارت NFC در شهر خود مراجعه کرده و سیم‌کارت‌های خود را تعویض کنند. با استفاده از سیم‌کارت‌های NFC شما قادر خواهید بود در کلیه فروشگاه‎های مجهز به پذیرنده‌های غیرتماسی، پرداخت‌های خود را توسط تلفن‌های همراه خود که مجهز به فناوری NFC باشند انجام دهید.


مراکز خدمات شهر مشهد:

ردیف کد مرکز شهر نام مسئول‌دفتر آدرس
1 52020 مشهد منیژه رضایی بلوار پیروزی بین پیروزی 3 و 5 جنب کانون زبان
2 52023 مشهد حسام عابدیان خیابان شیرازی 17 جنب مسجد مقبره
3 52019 مشهد هادی یل پور خیابان امام رضا (ع) چهارراه دانش روبروی هتل بین المللی قصر
4 52021 مشهد حسین دشمن گیر بلوار توس نبش توس 44
5 52022 مشهد علیرضا محمدی بلوار رستمی بین رستمی 34 و 36 پلاک 266
6 52001 مشهد مهدی تربقانی بلوار استقلال بین استقلال 2 و 4 پلاک 34
7 52009 مشهد سهیل زارعیان خیابان طبرسی نبش چهاراه مجلسی
8 52010 مشهد محمد رضا مهدی زاده شهرک غرب شریعتی 26 جنب پارکینگ فروشگاه رفاه
9 52018 مشهد نعمیه صداقت میدان هاشمیه حدفصل پیروزی 34 و 36
10 52010 مشهد فهیمه بی غم شهرک غرب شریعتی 26 جنب پارکینگ فروشگاه رفاه
11 52010 مشهد ندا نظری شهرک غرب شریعتی 26 جنب پارکینگ فروشگاه رفاه
12 Mashhad MTNI store مشهد اسماعیل جعفری بلوار قاضی طباطبایی بین قاضی 5 و 7
13 Mashhad MTNI store مشهد وحید تنگستانی بلوار قاضی طباطبایی بین قاضی 5 و 7
14 Mashhad Office مشهد اکرم فیض نیا بلوار قاضی طباطبایی بین قاضی 5 و 7
.
.
.
.

شهر مورد نظرتان را انتخاب کنید:

موقعیت رو نقشه:

قزوین، قزوین

جستجو برای نزدیک ‌ترین مرکز خدمات ایرانسل به شما

برنامه کاربردی دُرج

*
*
*
*
* نام استان
.