بسته حساب چندکاربره.

سرویس حساب چند کاربره

یک بسته اینترنت بخرید و آن را با خانواده و یا دوستان خود به اشتراک بگذارید..
.

شما مشترکان ایرانسلی با سرویس حساب چند کاربره می‌توانید یک حساب اینترنت همراه ایجاد کنید و آن را بین اعضای خانواده، دوستان و یا دیگر کاربران ایرانسلی به اشتراک بگذارید.

امکانات حساب چند کاربره:

  • ایجاد حسابی مشترک برای اعضای خانواده یا دوستان با ظرفیت ۱۰ کاربر
  • تعیین محدودیت استفاده برای هر کاربر زیرشاخه
  • ایجاد و به اشتراک‌گذاری یک حساب ریالی (که سقف استفاده ریالی هر کاربر در آن قابل تنظیم است)
  • فعال‌سازی خودکار سرویس، با خرید بسته توسط کاربر
  • مشاهده محدودیت و میزان استفاده، توسط هر کاربر زیرشاخه

همچنین اگر علاوه بر سیم‌کارتی که در گوشی خود دارید، سیم‌کارت دیگری در تبلت و یا دیگر دستگاه‌های خود دارید، به جای خرید اینترنت همراه به صورت جداگانه برای هر سیم‌کارت، می‌توانید از سرویس حساب چند کاربره استفاده کنید.

.

برای فعال کردن این سرویس از برنامه کاربردی ایرانسل‌من (بخش حساب چند کاربره) استفاده کنید یا کد #۱*۳*۴۰۰* را شماره‌گیری و منوها را در فعال‌سازی دنبال کنید.

همچنین با برنامه کاربردی ایرانسل‌من یا شماره‌گیری #۱*۲*۱*۴۰۰* می‌توانید کاربرانی را به عنوان زیرشاخه به حساب اصلی خود بیفزایید و از این طریق به آنها امکان استفاده از حساب چندکاربره را بدهید.

اگر می‌خواهید این سرویس را غیرفعال کنید، از برنامه کاربردی ایرانسل من استفاده کنید یا کد #۵*۱*۴۰۰* را شماره‌گیری کنید.

خرید بسته افزایشی

برای خرید بسته افزایشی سرویس چندکاربره می‌توانید از اپلیکیشن ایرانسل‌من و یا کد دستوری #۱*۱*۴۰۰* استفاده کنید. بدین ترتیب اعضای حساب چند کاربره نیز می‌توانند از بسته افزایشی اینترنت استفاده کنند. اگر هر یک از اعضا از اینترنت استفاده کند از اعتبار بسته افزایشی کسر خواهد شد.

ممکن است دوست داشته باشید: