اینترنت پرسرعت ثابت (TD-LTE) 4G/4.5G  با فناوری بی‌سیم .

اینترنت پرسرعت ثابت نسل ۴ و ۴.۵ (اینترنت بی‌سیم خانگی و اداری)

اینترنت ثابت (4G/4.5G (TD-LTE با سرعتی بالا و فناوری بی‌سیم، بهترین گزینه برای تامین اینترنت منازل مسکونی، سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های تجاری است.
.
معرفی

اینترنت نسل ۴ و ۴.۵ ثابت (TD-LTE) بهترین اینترنت برای استفاده در سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های تجاری و همچنین منازل است. اگر در حال حاضر از اینترنت ADSL استفاده می‌کنید ولی از کیفیت خدمات ارائه شده رضایت ندارید، یا اگر در منطقه زندگی شما پورت خالی برای ارائه خدمات اینترنت ثابت وجود ندارد، اینترنت پرسرعت 4G/4.5G ثابت (با دامنه سرعت ۱ مگابیت بر ثانیه تا ۸۰ مگابیت بر ثانیه)، بهترین اینترنت مناسب شماست. به همین سادگی #دنیاتوتغییربده و از بهترین اینترنت ایران استفاده کن.

مزایا و قابلیت ها

با بیشینه سرعت 80Mbps

بسته‌های متنوع

عدم نیاز به خط ثابت

مناسب برای کاربران پرمصرف

سهولت در جابجایی

راه‌اندازی سریع سرویس

پایداری در آپلود و دانلود

روش خرید و استفاده
برای استفاده از این فناوری شما به یک سیم کارت، مودم و بسته اینترنت نسل ۴ ثابت نیاز دارید.

  • دریافت سیم‌کارت اعتباری اینترنت ثابت هزینه ندارد و می‌توانید به‌صورت رایگان آن را تهیه کنید.
  • سیم‌کارت‌های دائمی TD-LTE با قیمت ۶۰.۰۰۰ تومان و با ۶۰.۰۰۰ تومان حد مجاز مصرف به صورت پیش‌فرض و بدون نیاز به پرداخت ودیعه، در اختیار شما قرار می‌گیرند. بدین ترتیب شما می‌توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافه، در طول دوره تا سقف این اعتبار از حساب خود (برای خرید بسته‌های اینترنت و استفاده در طرح مصرف آزاد) استفاده کنید.

برای خرید مودم، سیم‌کارت و بسته به‌صورت یکجا به یکی از روش‌های زیر اقدام کنید:

 

در هنگام خرید می‌توانید با توجه به میزان استفاده خود از اینترنت، بسته اینترنت نسل ۴ ثابت مناسب را از میان گزینه‌های مختلف با دوره‌های اعتبار گوناگون انتخاب کنید. پس از اتمام بسته، به یکی از روش‌های زیر نسبت به خرید بسته ‌‌جدید‌‌ اقدام کنید:

برای خرید، ارائه کارت ملی ضروریست.

سیم کارت TD-LTE تنها برای استفاده از اینترنت نسل ۴ ثابت است و نمی توان از آن برای برقراری تماس، دریافت و یا ارسال پیامک استفاده کرد.

ممکن است دوست داشته باشید: