پیشنهادی تشویقی.

جشنواره نوروز ۱۳۹۶

نوروز امسال با ایرانسلی شدن دنیای ارتباطات خود را متحول کنید. با آخرین سرعت اینترنت همگام شوید و با انواع پیشنهادها و عیدی‌های ایرانسلی، سال نو را شیرین‌تر و متفاوت تجربه کنید.
.

نوروز و مکالمه‌هایش

از 2 فروردین 1396، منتظر عیدی دوست داشتنی کد شگفتی‌ها باشید! امسال با #1*4444*، مکالمه‌های نوروزی شما با همیشه فرق خواهد داشت.
.

برای شما که ایرانسلی هستید
اعتباری
.
.
.

نوروز و مکالمه‌هایش!

از 2 فروردین 96، منتظر عیدی دوست داشتنی کدشگفتی ها باشید!
امسال با #1*4444*، مکالمههای نوروزی شما با همیشه فرق خواهد داشت.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.
.
.

عیدی «ایرانسل‌من»

همه شما ایرانسلی‌های عزیزی که در فاصله 2 تا 13 فروردین 96 به اپلیکیشن «ایرانسل‌من» وارد شوید، یک بسته اینترنت 7 روزه هدیه می‌گیرید.

 • بسته هدیه، پس از ورود شما به برنامه کاربردی «ایرانسل‌من» برای شما فعال می‌شود.
 • همه مشترکان دائمی و اعتباری امکان استفاده از این هدیه را دارند.
 • پس از پایان مهلت استفاده از بسته هدیه، می‌توانید با ورود به «ایرانسل‌من»، یک بسته هدیه دیگر دریافت کنید.

دائمی
اعتباری
.
.
.

اعتبار چندکاربره

این ویژگی جدید سرویس «حساب چندکاربره» به شما امکان می‌دهد با خرید شارژ چندکاربره، طبق جدول زیر از 20% اعتبار بیشتر برخوردار شوید و آن را با افراد زیرمجموعه خود به اشتراک بگذارید. بدین ترتیب، هر سرشاخه می‌تواند مبلغی را پرداخت نماید و اعتباری بیش از مبلغ پرداخت شده را در اختیار زیرشاخه‌های خود قرار دهد:

مقدار اعتبار (تومان) قیمت (تومان) مهلت استفاده (روز)
6.000 5.000 5
 • دسترسی به این سرویس از طریق اپلیکیشن «ایرانسل‌من» و یا کد #400* امکان‌پذیر است.
 • از اعتبار خریداری شده، می‌توان برای دسترسی به اینترنت، برقراری تماس یا ارسال پیامک استفاده نمود.
 • سرشاخه هر گروه، امکن تعیین «حد استفاده» برای هر زیرشاخه را به‌صورت مجزا دارد و هر زیرشاخه می‌تواند «میزان مصرف» و «حد استفاده» خود را مشاهده کند.

دائمی
اعتباری
.
.
.

جشنواره نوروزی بیمه

در جشنواره نوروزی بیمه ایرانسل، با بیمه‌های سفر، چهارشنبه‌سوری و آتش‌سوزی منازل مسکونی بیمه ایران و بیمه رازی آسوده خاطر از تعطیلات نوروزی لذت ببرید

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.
.
.

بسته‌های ویژه رومینگ نوروزی

با سرویس رومینگ ایرانسل، در سفرهای نوروزی هم با عزیزانتان در ارتباط بمانید. شما ایرانسلی‌های عزیز امکان دارید، علاوه بر استفاده از خدمات رومینگ مکالمه و پیامک، در سفر به خارج از کشور به اینترنت پرسرعت نیز دسترسی داشته باشید.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.
.
.

پیشنهاد دوستانه

شما مشترکان ایرانسلی می‌توانید هر کدام از بسته‌های زیر را به دوستان خود پیشنهاد دهید و به ازای هر خرید موفق توسط آنها، یک بسته اینترنت هدیه بگیرید!

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.
.
.

تا ۹۰ درصد تخفیف در جزیره هوشمند ایرانسل

شما مشترکان ایرانسلی می توانید تا ۹۰% تخفیف را در تماس های ایرانسلی خود با جزیره هوشمند تجربه کنید! برای استفاده از تخفیف‌های هوشمند کافیست با شماره‌گیری *135*1# از خط اعتباری یا دائمی خود، به صورت رایگان عضو این سرویس شوید.

مشاهده بیشتر
برای شما که ایرانسلی می شوید
دائمی
اعتباری
.
.
.

1396 مگابایت اینترنت هدیه

در طول جشنواره نوروز، سیم‌کارت اعتباری یا دائمی بخرید یا به شبکه ایرانسل ترابرد کنید و 1396 مگابایت اینترنت با اعتبار حداکثر 7 روز، هدیه بگیرید!

 • این بسته اینترنت هدیه به کاربران اینترنت نسل 4 ثابت (TD-LTE) تعلق نمی‌گیرد.
 • برای بررسی باقیمانده اعتبار، کد #4444*141* را از خط خود شماره‌گیری کنید.

دائمی
اعتباری
.
.
.

بسته ترکیبی هدیه با خرید آنلاین شماره‌های طلایی

با خرید آنلاین سیم‌کارت اعتباری یا دائمی از فروشگاه اینترنت ایرانسل و فعال‌سازی آن در طول این جشنواره، یک بسته ترکیبی هدیه بگیرید! این بسته شامل 1000 دقیقه مکالمه ایرانسلی، 1000 پیامک فارسی ایرانسلی و 1000 مگابایت اینترنت همراه است.

 • بسته ترکیبی هدیه ظرف مدت 72 ساعت پس از فعال‌سازی سیم‌کارت فعال می‌شود و تا 7 روز اعتبار دارد.
 • در طول این جشنواره، شماره‌های طلایی اعتباری با قیمت تخفیفی 15,000 تومان به صورت آنلاین ارائه می‌شوند.

دائمی
اعتباری
.
.
.

همه به ایرانسل دعوتند!

با پیامک نمودن شماره دوستان و آشنایان خود به 3119 آنها را به ایرانسل دعوت کنید و هدیه بگیرید! کافیست فرد دعوت شده، از طریق وب سایت http://shop.irancell.ir/sim نسبت به خرید سیم‌کارت اقدام کند. در این صورت 500 مگابایت اینترنت همراه یک روزه به شما تعلق می‌گیرد. فرد دعوت شده باید در زمان ثبت‌نام سیم‌کارت ایرانسل، شماره تلفن همراهی که با آن به ایرانسل دعوت شده است را وارد کند.

علاوه بر این، شما می‌توانید دوستان ایرانسلی خود را دعوت کنید تا برنامه کاربردی «ایرانسل‌من» را نصب کنند و به ازای هر ایرانسلی که با دعوت شما این برنامه را نصب کنند، هر دوی شما از یک بسته اینترنت همراه هدیه (با اعتبار یک روز) برخوردار می‌شوید!

 • در صورت فعال‌سازی هر یک از طرح‌های تخفیفی ایرانسل اعم از پیشنهادهای تشویقی، طرح‌های تعرفه رنگی، شارژ شگفت انگیز، جزیره هوشمند ایرانسل و ... تا پایان اعتبار طرح مربوط امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت.
 • هدایای ارائه شده در پیشنهادهای تشویقی، صرف نظر از مدت اعتبار آنها، در پایان هر ماه منقضی می‌شوند.

از آنجا که شرکت ایرانسل در برابر ارائه پیشنهادهای تشویقی فوق، هزینه‌ای اضافی از اعتبار مشترکان کسر نمی‌کند، در موارد خاص می‌تواند ارائه این پیشنهادها را لغو و یا با موارد دیگری جایگزین نماید.

ممکن است دوست داشته باشید: