پیشنهادی تشویقی.

جشنواره رمضان

در جشنواره ماه مبارک رمضان با ایرانسلی شدن از پیشنهادهای ویژه‌ای شامل تخفیف در قیمت مودم‌های اینترنت همراه و ثابت، اینترنت رایگان، سیم‌کارت هدیه و مکالمه رایگان با کد شگفتی‌های ایرانسل بهره‌مند شوید.
.

یک ماه مکالمه شگفت‌انگیز!

مکالمه‌های 10 برابری، بسته‌های اینترنت، و هر روز تنها با 150 تومان 30 دقیقه مکالمه ایرانسلی با کد #1*4444*

.

برای شما که ایرانسلی هستید
دائمی
اعتباری
.
.
.

برنده سانتافه باشید!

اگر گوشی شما از فناوری 4G پشتیبانی می‌کند، می‌توانید با ارتقای سیم‌کارت فعلی خود به یوسیم (نسل 4 و 4/5) از ۱۴ گیگابایت اینترنت همراه هدیه ۱۴ روزه بهره‌مند شوید و علاوه بر آن در قرعه‌کشی بزرگ یک خودروی سانتافه شرکت کنید.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.
.
.

تا 90 درصد تخفیف در جزیره هوشمند ایرانسل

شما مشترکان ایرانسلی می توانید تا 90% تخفیف را در تماس های ایرانسلی خود با جزیره هوشمند تجربه کنید! برای استفاده از تخفیف‌های هوشمند کافیست با شماره‌گیری #1*135* از خط اعتباری یا دائمی خود، به صورت رایگان عضو این سرویس شوید.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.
.
.

اعتبار چندکاربره

در طول جشنواره رمضان می‌توانید 6000 تومان شارژ چند کاربره را تنها با پرداخت 5000 تومان خریداری کنید و آن را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید.

مشاهده بیشتر
برای شما که ایرانسلی می شوید
دائمی
اعتباری
.
.
.

سیم‌کارت دائمی و هدایای ویژه

در طول جشنواره رمضان با خرید سیم‌کارت دائمی با 50% تخفیف، تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی و یا ترابرد به ایرانسل، 20 گیگابایت اینترنت همراه رایگان با اعتبار 30 روز دریافت کنید. همچنین از ماه دوم و به مدت 6 ماه هر ماه 1 گیگابایت اینترنت همراه هدیه با اعتبار 30 روز دریافت خواهید کرد.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.
.
.

سیم‌کارت اعتباری و بسته ترکیبی هدیه

با خرید سیم‌کارت اعتباری، ترابرد به ایرانسل و یا خرید شماره طلایی از فروشگاه اینترنتی ایرانسل، می‌توانید پس از خرید اولین شارژ برای سیم‌کارت جدید خود، 1000 مگابایت اینترنت همراه، 1000 دقیقه مکالمه ایرانسلی و 1000 پیامک ایرانسلی رایگان با اعتبار 7 روز دریافت کنید.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.
.
.

فروش ویژه مودم‌های اینترنت همراه

همه شما علاقه‌مندان دسترسی به سریع‌ترین اینترنت کشور می‌توانید گزینه مناسب خود را از میان مودم‌های 4 و4/5 همراه خریده و علاوه بر یک سیم‌کارت رایگان 4G 10گیگابایت اینترنت همراه هدیه با مهلت 30 روزه هم دریافت کنید.

  • بسته اینترنت هدیه حداکثر ظرف 7 روز از تاریخ فعال‌سازی سرویس در حساب شما منظور می‌شود.
  • برای بهره‌مندی از اینترنت هدیه، ضروریست از سیم‌کارت ارائه شده استفاده کنید.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.
.
.

50 درصد تخفیف مودم‌های TD-LTE

در طول جشنواره رمضان مودم‌های اینترنت نسل 4 و 4/5 ثابت (TD-LTE) با 50% تخفیف در اختیار شما قرار گرفته‌اند. پس از فعال‌سازی این سرویس، برای مدت سه ماه با خرید هر یک از بسته‌های TD-LTE معادل حجم آن را با اعتبار یک ماه هدیه می‌گیرید. بدین‌ترتیب، صرف‌نظر از مدت اعتبار بسته‌ای که خریده‌اید، معادل حجم آن در حساب اینترنت شما منظور و به مدت 30 روز قابل استفاده خواهد بود.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.
.
.

تعویض رایگان مودم وایمکس با مودم اینترنت ثابت نسل 4 و 4/5

اگر از کاربران وایمکس ایرانسل هستید می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایرانسل درخواست خود را برای تعویض رایگان مودم وایمکس با مودم TD-LTE ثبت کنید. مودم جدید شما بدون هزینه تحویل و برایتان نصب خواهد شد. از آخرین و سریع‌ترین نسل اینترنت ثابت لذت ببرید!

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.
.
.

همه به ایرانسل‌من دعوتند!

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن «ایرانسل‌من» دوستان ایرانسلی خود را دعوت کنید تا این برنامه را نصب کنند و به ازای هر ایرانسلی که با دعوت شما این برنامه را نصب کند، هر دوی شما از یک روز اینترنت نامحدود رایگان برخوردار می‌شوید!
  • بسته اینترنت هدیه ۱ روزه، فقط تا پایان همان روز اعتبار خواهد داشت.
  • پس از نصب برنامه توسط دوستان شما، پیامی دریافت می کنید مبنی بر این که پیامک بدون متنی را به ۷۰۰۰ ارسال کنید. پس از ارسال پیامک به ۷۰۰۰ ، یک ساعت اینترنت نامحدود برای شما فعال می‌شود و می‌توانید از اینترنت پرسرعت لذت ببرید!

  • در صورت فعال‌سازی هر یک از طرح‌های تخفیفی ایرانسل اعم از پیشنهادهای تشویقی، طرح‌های تعرفه رنگی، شارژ شگفت انگیز، جزیره هوشمند ایرانسل و ... تا پایان اعتبار طرح مربوط امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت.
  • هدایای ارائه شده در پیشنهادهای تشویقی، صرف نظر از مدت اعتبار آنها، در پایان هر ماه منقضی می‌شوند.

از آنجا که شرکت ایرانسل در برابر ارائه پیشنهادهای تشویقی فوق، هزینه‌ای اضافی از اعتبار مشترکان کسر نمی‌کند، در موارد خاص می‌تواند ارائه این پیشنهادها را لغو و یا با موارد دیگری جایگزین نماید.

ممکن است دوست داشته باشید: